На Вінниччині запустили новий інвестиційний агропроект – завод з переробки кукурудзи з інвестиціями на 14 мільйонів доларів.

Про це повідомив Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА. “В умовах карантинних обмежень у рекордні терміни завершено реалізацію масштабного інвестиційного проекту з будівництва заводу глибокої переробки кукурудзи у селищі Демківському Тростянецької громади Гайсинського району”, – йдеться у повідомленні.

Хто збудував?

Власником нового заводу є компанія «Дакса Бунге Україна». Це підприємство з 100% іноземними інвестиціями, засновниками якого є лідер з переробки кукурудзи у Європі – Дакса Груп (Іспанія) та один з найбільших світових трейдерів – американська компанія Бунге.

  • 60% – Dacsa Group (Dacsa Maicerias Espanolas, S.A.), провідна європейська компанія з переробки кукурудзи та рису, яка переробляє близько 800 тис. т. продукції на шести заводах. Штаб-квартира компанії знаходиться в Валенсії (Іспанія).
  • 40% – «Бунге Україна», провідний виробник і експортер сільськогосподарської продукції в світі. В Україні це один з найбільших експортерів соняшникової олії і круп.

На заводі встановлено сучасне обладнання італійського виробництва для переробки кукурудзи твердих сортів на борошно та крупу загальною потужністю 300 тон кукурудзи на день (100 тис тонн на рік).

На заводі встановили сучасне обладнання італійського виробництва для переробки кукурудзи твердих сортів на борошно та крупу загальною потужністю 300 тон кукурудзи на день (100 тис. тонн на рік).

Продукція на експорт

Як зазначається, 80% готової продукції планується реалізовувати на експорт.

Основні клієнти заводу – це великі міжнародні корпорації: виробники пива та харчових продуктів (сухі сніданки, снеки, випічка та кондитерські вироби).

Уже випущена та підготовлена до експорту перша партія продукції, яка відповідає найвищим світовим стандартам з якості та харчової безпеки, що підтверджено результатами лабораторних випробовувань ДП «Вінницястандартмерологія».

Тут заплановано створити 50 нових робочих місць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *