ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Аграрна біржа на постійній основі організовує біржові торги з продажу біопалива, зокрема дров паливних та паливної тріски.

Для участі у торгах Вам необхідно зареєструватися в електронній торговій системі, укласти договір з Аграрною біржою, виконати вимоги Правил біржової торгівлі на Аграрній біржі та подати заявки. Торги проходять у електронній формі з використанням електронної торгової системи.

РЕЄСТРАЦІЯ

З метою реєстрації створіть будь-ласка власний аккаунт у електронній торговій системі та вчиність відповідні реєстраційні дії згідно інструкції, із завантаженням необхідних документів.

Для укладання договору з організатором учасники подають організатору засобами електронної торгової системи в використанням власного аккаунту наступні документи:

  • копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що містить актуальні відомості, а у разі потреби – нотаріально засвідчену копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи підприємця;
  • копію установчих документів, а у разі потреби – їх нотаріально засвідчену копію;
  • копію документа про взяття на облік платника податків;
  • копію документа, що підтверджує статус платника податку на додану вартість або єдиного податку;
  • копію документа, що підтверджує призначення керівника та його повноваження (наказ, рішення тощо);
  • копію паспорта і довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру (реєстраційний номер облікової картки платника податків) керівника учасника;
  • копію документа, що підтверджує повноваження уповноваженої особи (у разі подання документів іншою, ніж керівник особою);
  • копію паспорта і довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру (реєстраційний номер облікової картки платника податків) уповноваженої особи (у разі подання документів іншою, ніж керівник особою);
  • договір з організатором, підписаний учасником, з відбитком його печатки (за наявності).

Копії документів на участь у торгах повинні бути підписані керівником або уповноваженою особою та засвідчені належним чином.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Відсутність договору з організатором та доступу до електронної торгової системи не надає права учаснику брати участь в електронному аукціоні.

НАВЧАННЯ

Для проходження навчання роботі у електронній торговій системі ознайомитесь будь-ласка з інструкцією та візміть участь у тестових торгах.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Участь у тестових торгах можуть приймати лише зареєстровані та допущені організатором учасники.

Учасникам, які потребують додаткових роз’яснень по технічній частині роботи електронної торгової системи прохання телефонувати до служби технічної підтримки за номером:.

ПОДАЧА ЗАЯВОК НА КУПІВЛЮ

Заявки подаються засобами електронної торгової системи із використанням Ваших персональних параметрів доступу (логіну, паролю).

Після подачі заявки, просимо: сплатити розмір гаранійного внеску, який складає 10 % (без ПДВ) від вартості заявлених до продажу та/або купівлі лотів, за наступними реквізитами: отримувач: АГРАРНА БІРЖА, ЄДРПОУ: 33947314, р/р: 26007010434302 в ПАТ «Альфа-Банк» у м. Києві, МФО: 300346.

Додаткову інформацію з питань проведення аукціону можна отримати за адресою: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, або за телефонами:

Питання участі в аукціоні – відділ торгів (044) 468-69-27, (044) 468-64-54, (044) 468-31-52
Фінансові питання – відділ фінансів (044) 468-69-68, 468-42-66
Приймальня – (044) 468-10-29
e-mail: bio@agrex.gov.ua, office@agrex.gov.ua.