Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс2017»  розпочала свою роботу і триватиме до 2 листопада 2017 року.  Мета виставки – презентація світових і вітчизняних технологічних та управлінських надбань для підвищення ефективності ведення сільського господарства на всіх рівнях.

«АгроКомплекс 2017» представить до уваги відвідувачів досягнення науково-технічного прогресу, передові техніку та технології для успішного аграрного сезону у такому розрізі: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція  та насінництво, біологічні препарати, агрохімія та засоби захисту рослин, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології.

 

«АгроКомлекс 2017» у цифрах та фактах:

  •            Експозиційна площа 20 000 кв.м.
  •            Понад 250 експонентів
  •            12 країн-учасниць –  Україна, Індія, Іспанія, Італія, Німеччина, Китай, Сербія, США, Угорщина, Туреччина, Франція, Чехія
  •            Національна експозиція Німеччини
  •            Колективна експозиція Франції
  •            25 ділових заходів за участі провідних експертів сільськогосподарської галузі та представників влади: конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи.

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української аграрної конфедерації, Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Національної академії аграрних наук України, Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецького сільськогосподарського товариства DLG, Економічної Служби Посольства Франції в Україні.

Склад компаній-учасниць виставок свідчить про масштабність заходу: KUHN, Vaderstad, Berthoud, Gaspardo, «Агріматко», Ropa, MZURI, «Львівагромаш», Trimble, «Лімагрейн», «Маісадур», KMZ, Big Dutchman, Grimme, Frank Lemex, «Агрохім», «Аграрна індустріальна компанія» та інші.

Під час виставки буде реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість  операторам вітчизняного ринку знайти оптимальні рішення  назрілих проблем.