Державна заготівельна компанія Йорданії купила 100 тис. тонн твердої пшениці з України в тендері, який закрився на торгах у Гамбурзі у вівторок.
Закуплену партію української пшениці має бути відправлено до Йорданії в грудні-січні – повідомляє Reuters.
Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на європейських зернотрейдерів.
Ціна, яку заплатить Йорданія, становитиме $288 за тонну для перших 50 тис. тонн і $286 за тонну – за решту.
19 жовтня в Україні набув чинності підписаний президентом закон, що скасовує експортне мито на пшеницю. Зняття обмежень на експорт вимагали українські зернотрейдери, які вважали запроваджені 2010 року квоти на експорт зернових, а потім – заміну квот експортним митом, – збитковими для українського агросектору.
Агентство цитує французького трейдера, який каже, що повернення на європейські експортні ринки України і Росії – традиційних постачальників зернових до Єгипту та інших країн Північної Африки – посилить конкуренцію з європейськими експортерами збіжжя на зразок Франції.
19 thoughts on “Йорданія купує 100 тис. тонн української пшениці”
Comments are closed.