Україна збільшила експорт продукції агропромислового комплексу на 30%. Про це сьогодні під час підсумкової прес-конференції заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. передає кореспондент РБК-Україна“Цьогоріч було нарощено експортний потенціал. Експорт продукції АПК зріс і становить 10 млрд дол. При цьому зовнішньоторгове сальдо позитивне і дорівнює майже 4,8 млрд дол. “, – повідомив міністр.

За його словами, Україна ввійшла в трійку найбільших експортерів зерна у світі у 2011 р.: “По ячменю ми зайняли перше місце, по пшениці – шосте місце. Україна також займає друге місце в світі за виробництвом соняшникової олії…Перше місце – за експортом цієї продукції”, – заявив Присяжнюк.

При цьому міністр також підкреслив, що у 2011 р. вдалося покращити стан справ у тваринництві: “Обсяги вирощування худоби та птиці зросли майже на 3%, виробництво яєць на 12%”.

19 thoughts on “Україна збільшила експорт продукції АПК у 2011 р. на 30%, – Присяжнюк”

  1. Сповіщення: cock
  2. Сповіщення: Japanese chat rooms
  3. Сповіщення: free cams
  4. Сповіщення: Sevink Molen
  5. Сповіщення: BAU
  6. Сповіщення: coupon codes
  7. Сповіщення: Aviator Casino
  8. Сповіщення: E slot
  9. Сповіщення: Bilad Alrafidain University
  10. Сповіщення: Indoor Spielplatz Winterswijk
  11. Сповіщення: winomania
  12. Сповіщення: Lazywin888 ทางเข้า
  13. Сповіщення: รับปริ้น 3d
  14. Сповіщення: OligioX ที่ไหนดี?
  15. Сповіщення: สล็อตเกาหลี

Comments are closed.