Україна за станом на 13 грудня 2011 намолотила 57,9 млн. т зерна в бункерній вазі. Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства 14 грудня. Згідно з повідомленням, зернові та зернобобові зібрані з 15,3 млн. га, або 99% від прогнозу.
Середня врожайність по країні становить 38 ц / га проти 28,5 ц / га у минулому році. В даний час триває збирання кукурудзи на зерно, зокрема, її намолот становив 22,3 млн. т з 3,5 млн. га (98% прогнозу). Її середня врожайність становила 63,8 ц / га, тоді як в 2010 р. – 45,9 ц / га.
Як повідомляє МінАПіП, посилаючись на дані регіонів станом на 13 грудня, урожай зернових у заліковій вазі склав: 22,4 млн. т пшениці (на 5,6 млн. т більше, ніж у минулому році), 9, 1 млн. т ячменю (на 625 тис. т більше), 589 тис. т жита (на 124 тис. т більше 2010 р.).
У повідомленні зазначено, що в первинно оприбуткованій вазі отримано 293 тис. т гречки (більше на 159 тис. т) і 286 тис. т проса (більше на 169 тис. т).
Згідно з уточненими даними регіонів, станом на 13 грудня 2011 р. очікується виробництво зернових культур врожаю 2011 р. після доопрацювання складе більше 56,4 млн. т. За всі роки статистичних спостережень більше 50 млн. т зерна було зібрано в 1989 р. ( 51,2 млн. т), в 1990 р. (51 млн. т) і 2008 р. (53,3 млн. т).
14 thoughts on “Україна на 13 грудня 2011 намолотила 57,9 млн. т зерна”
Comments are closed.