Наближаються цьогорічні жнива і вже зараз багато аграріїв задумуються над обробкою стерні. Лемкен не стоїть осторонь цієї важливої технологічної операції і максимально підтримує сільгоспвиробників. Таким чином ми розпочинаємо акційну кампанію під назвою «Обробіток стерні 2015» на дискові борони та культиватори.

Дана акція передбачає цінову перевагу у розрахунку на 1 метр робочої ширини агрегату. Спеціально для цього в мережі інтернет запущено спеціальний сайт «Обробіток стерні 2015», який має вичерпну інформацію про акційні агрегати.

Для більш детального ознайомлення з можливостями даних машин Лемкен-Україна разом з фірмами-дилерами на замовлення агропідприємства може провести демонстрацію агрегата в полі, що дозволить переконатися у безвідмовній роботі та високій якості техніки.

Акційна пропозиція діє до 31 серпня 2015 року. І хоча жнива вже не за горами, ще є час для того, щоб придбати омріяний культиватор чи дискову борону Лемкен. Так, наприклад, наша пропозиція дозволяє заощадити на культиваторі Карат 9/600 КУА до 4.700 €, а на дисковій бороні Рубін 9/600 КУА – до 4.000 € (у порівнянні з агрегатами, які замовляються не в акційний період).