Біржові котирування цін на сільськогосподарську продукцію, які є результатом проведених торгів на Аграрній біржі, визнано орієнтиром у питані визначення трансфертних цін за угодами, що стосуються сільськогосподарської продукції. Про це повідомляється у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23.10.2013  № 866-р «Про затвердження переліку джерел інформації про ринкові ціни для цілей трансфертного ціноутворення».

Включенню котирувань Аграрної біржі до джерел визначення ринкових цін передував глибокий аналіз та порівняння результатів біржових торгів на Аграрній біржі із загально ринковою тенденцією. Спеціалісти Міндоходів намагалися визначити товарну біржу, яка б могла дати справедливий ціновий орієнтир. Серед більш ніж 560 бірж, зареєстрованих в Україні, тільки дані Аграрної біржі було визначено, як надійне джерело ринкових цін.

Рішення уряду коментує керівник Аграрної біржі Олександр Марюхніч: «Ми вітаємо таке рішення уряду, адже державна Аграрна біржа постійно працює над створенням рівних умов роботи для всіх учасників ринку, створенню реальних цінових орієнтирів та не допускає зловживань  та маніпуляцій з ринковими цінами.

Ми розуміємо стурбованість державних органів в питані трансфертного ціноутворення та вважаємо, що великою проблемою стало те, що деякі компанії, заробляючи гроші в Україні, намагаються ухилитися від повноцінної сплати податків до державного бюджету. Ми сподіваємося, що біржові котирування Аграрної біржі стануть надійним джерелом визначення ринкових цін та сприятимуть наповненню державного бюджету. Водночас, ми очікуємо активізації біржових торгів, адже саме ціни, за якими укладатимуться контракти на біржовому майданчику Аграрної біржі стануть основою для формування цінових орієнтирів на аграрному ринку України», – сказав Олександр Марюхніч.