Державна продовольчо-зернова корпорація України (ПАТ “ДПЗКУ”) прийняла на 40% більше зерна нового врожаю, ніж рік тому. Про це повідомив голова правління ПАТ “ДПЗКУ” Олександр Лавринчук, коментуючи виконання підприємством планів по заготівлі зерна на 2011-2012 маркетинговий рік, передає прес-служба компанії.Зокрема він зазначив, що “станом на 9 січня в 2012 р. на заготівельні філії надійшло понад 2,4 млн. т зерна, що на 976 тис. т більше, ніж за відповідний період минулого року. За цей же час через портові елеватори відвантажено 572,6 тис. т зерна (у минулому – 321,5 тис. т) “.

За його словами, найбільше відзначилися 7 філій корпорації – Савінський і Сахновщинський елеватори (Харківська область), Роєвский елеватор (Донецька область), Уманський та Шполянський елеватори (Черкаська область), Старокостянтинівський елеватор (Хмельницька область), Тернопільський КХП, повідомляє РБК-України.

 

16 thoughts on “Держава прийняла на 40% більше зерна нового врожаю, ніж рік тому”

  1. Сповіщення: blog here
  2. Сповіщення: scuba in phuket
  3. Сповіщення: Food Recipe Video
  4. Сповіщення: filler
  5. Сповіщення: cb tokens
  6. Сповіщення: pakong188
  7. Сповіщення: ปั้มไลค์
  8. Сповіщення: Go X scooter inc
  9. Сповіщення: หนังโป๊
  10. Сповіщення: ระบบเทรด ea forex
  11. Сповіщення: Wantedly RubiScore profile

Comments are closed.