Аграрна біржа сьогодні відзначає сьомий рік своєї роботи на біржовому ринку. З моменту свого заснування й по сьогоднішній день перед колективом Аграрної біржі стоїть найважливіше завдання – розвиток вітчизняного біржового ринку сільськогосподарської продукції.

Для держави та кожного громадянина України питання продовольства та продовольчої безпеки є одним з найважливіших. На торговому майданчику біржі Аграрний Фонд проводить товарні та фінансові інтервенції для забезпечення цінової стабільності на ринку, а Аграрна біржа створює для цього найбільш сприятливі умови.

Аграрна біржа перша в Україні запропонувала повноцінну електронну торгову систему та почала спотові торги на внутрішньому ринку. ЕТС працює за анонімним принципом та дозволяє аграріям розширити свій ринок збуту та бути впевненими у виконанні укладених контрактів. Головною її перевагою є те, що всі учасники ринку отримають найвигіднішу ціну, яка формуватиметься суто на основі їх торгових операцій.

Щиро вірю в те, що разом ми можемо вивести національний біржовий ринок на той рівень, який заслуговує весь аграрний сектор України і тільки сумлінна праця кожного з нас дозволить втілити у життя наші ідеї та цілі!

Бажаю всім міцного здоров’я, сімейного затишку та успіхів у всіх починаннях.

З повагою, та найкращими побажаннями!

Керівник Аграрної біржі, Олександр Марюхніч