В конференції прийняли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, представники аграрних компаній та інформаційно-аналітичних агентств.

В ході конференції представниками Міністерства було охарактеризовано тенденції аграрної галузі України за останні роки, а також було озвучено плани розвитку ринку до 2020 року, де заявлялося про нарощення виробництва зернових та цукрового буряку, а також стабілізацію в обсягах виробництва соняшнику. Експертами аналітичних агентств та аграрних компаній було дано оцінку розвитку аграрного ринку України на фоні розвитку світової торгівлі та відзначено високий потенціал розвитку виробництва в Україні, який необхідно реалізувати якомога ефективніше.

За підрахунками європейських експертів, потенціал урожайності пшениці в Україні становить 85 ц/га, а середня врожайність в Україні коливається близько 28-30 ц/га, – повідомили експерти.

Під час проведення вже третьої щорічної міжнародної конференції «Агроресурси – 2013: шляхи підвищення рентабельності рослинництва», представники Аграрної біржі презентували роботу електронної торгової системи серед її учасників та запропонували пройти безкоштовне навчання та взяти участь у найближчих торгах.

В учасників конференції спостерігався високий інтерес використання новітньої технології торгівлі на Аграрній біржі. Учасники конференції цікавилися системою гарантій, кількістю учасників та виражали схвалення впровадження нових можливостей на ринку.