Міністерство аграрної політики та продовольства вже почало підготовку до можливого пересіву частини озимих культур навесні. За попередніми прогнозами, 1,5 мільйонів гектар озимих доведеться пересіяти. Але зробити остаточні висновки можна буде тільки весною. Фахівці здійснюють постійний моніторинг стану посівів озимих і оцінюють можливі ризики.

Наразі, несприятлива ситуація склалася в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, де через відсутність опадів продовжується ґрунтова посуха. Обстеження посівів озимих зернових культур показало, що сходи отримано на 71% посівних площ, з них у задовільному стані знаходиться 69,2%, а в слабкому – 30,8%. До таких наслідків призвела посушлива погода в листопаді, що уповільнює ростові процеси.

За дорученням Прем’єр-міністра Миколи Азарова створено робочу групу по підготовці проведення весняних польових робіт і ліквідації можливих негативних наслідків.

На особливий контроль Міністерства взято забезпечення сільгосппідприємств високоякісним насінням, а також паливом за здешевленими цінами. Вже зараз вирішується питання про збільшення внесення добрив у грунт.

Прес-служба Міністерства

26 thoughts on “Міністерство вживає запобіжні заходи для збереження озимих”

  1. Сповіщення: news
  2. Сповіщення: ufabet777
  3. Сповіщення: กงล้อ888
  4. Сповіщення: vox casino
  5. Сповіщення: เหรียญทอง
  6. Сповіщення: 1xbet app
  7. Сповіщення: โฆษณายา
  8. Сповіщення: Debelov
  9. Сповіщення: Book of Ra
  10. Сповіщення: Best Tailor in Bangkok
  11. Сповіщення: sexy168
  12. Сповіщення: สล็อตเกาหลี
  13. Сповіщення: mango ice geek bar
  14. Сповіщення: กราฟีน
  15. Сповіщення: สี2in1
  16. Сповіщення: suzuran168
  17. Сповіщення: beteazy24
  18. Сповіщення: รับจด อย
  19. Сповіщення: ร้านยา

Comments are closed.