Згідно з даними моніторингу в період з 5 по 11 жовтня ц.р. з українських морських портів було відвантажено 896,2 тис. тонн зернових проти 486,2 тис. тонн тижнем раніше.Зокрема, пшениці було експортовано 696,3 тис. тонн, кукурудзи – 121,6 тис. тонн, ячменю – 78,3 тис. тонн. Так, лідируючі позиції по відвантаженню зернових на минулому тижні займають компанія «ТІС» (346,4 тис. тонн) і Одеський МТП (180,6 тис. тонн).

Варто відзначити, що основними імпортерами українських зернових за вказаний період стали Іспанія (157,1 тис. тонн), Греція (140,7 тис. тонн), Індонезія (104,9 тис. тонн) і Єгипет (90,7 тис. тонн ).

ІЦ УАК за матеріалами АПК-Інформ

17 thoughts on “Україна збільшила обсяги експорту зернових з морських портів”

  1. Сповіщення: remisolleke
  2. Сповіщення: Stream Super Bowl LIX
  3. Сповіщення: 789bet
  4. Сповіщення: Joker's Jewels casino
  5. Сповіщення: melbet
  6. Сповіщення: 1win
  7. Сповіщення: this source
  8. Сповіщення: Aster Dex Trading
  9. Сповіщення: essentials

Comments are closed.