Біржовий ринок cвіту

 

Минулого тижня світовий ринок пшениці зміцнився. Березневі котирування пшениці на Чиказькій біржі закрились на позначці 212,19 $/т, що на 3,9% вище, ніж тижнем раніше. Зростання цін на пшеницю було викликано несприятливими погодними умовами на території Великої Рівнини в США, які можуть зашкодити посівам озимої пшениці….

 

Україна: Біржові торги на Аграрній біржі
Котирування соєвих бобів (СРТ) на Аграрній біржі 4 лютого закрились на позначці…

 

Котирування кукурудзи (FOB) на Аграрній біржі 6 лютого закрились на позначці….

 

Україна: Ціни на зерно та сою в портах

Останній тиждень в портах України був не занадто активним. Багато хто з операторів ринку (продавці та покупці) з підвищеною увагою слідкував за «українськими гірками» американської валюти. Мабуть більшість цікавило що буде далі і на якому значенні стабілізується долар США відносно гривні. Ну ось тепер можна гарантовано сказати, що з минулого тижня долар вже ніколи не буде стабільним – НБУ відпустило  долю національної валюти на розсуд ринку, спекулянтів тощо. Ми вже почали перерахунок середніх цін попиту в портах відносно щоденного нового курсу НБУ.

 

Світові експортні ціни на зерно, сою, суху барду, глютен і глютеновий корм

 

Минулий тиждень майже усі світові ринки зернових та олійних закрилися в твердій «зеленій зоні». Величезні темпи світової торгівлі зерном та олійними дали можливість очікувати що до лютого 2014 року населення Землі вже з’їло не менше половини минулорічного рекордного врожаю. Аналітики, спекулянти і трейдери увесь минулий тиждень обговорювали наскільки Міністерство сільського
господарства США (USDA) збільшить обсяги світової торгівлі і зменшить прогнози кінцевих запасів зерна та олійних. Дехто з аналітиків почав говорити, що період дешевих цін поки що минув, хоча в ряді країн на підході новий чималий або навіть рекордний врожай зерна. Але поки що ми бачимо ситуативне зростання цін світових цін на фоні великого попиту на зерно і олійні.

Weekly_03_10_02_2014 (.pdf)

Category : Без категорії