Шановні колеги!

На сьогодні дуже важливо для аграрного бізнесу володіти оперативною інформацією про ринкові ціни на продукцію сільського господарства. Коли є можливість вчасно відслідковувати тренди зміни ціни та рівень попиту і пропозиції – менеджмент має час для прийняття вірних та економічно обґрунтованих рішень.

У свою чергу, Аграрна біржа прагне розширювати інформаційні можливості для учасників аграрного ринку, зокрема оперативно відслідковувати дані про ринок головних зернових культур. Відтепер щоденно Ви можете отримувати актуальні показники на умовах поставки EXW у інтерактивному режимі. Це дозволяє оцінити та порівняти динаміку ціни за визначений період, а також володіти відомостями про умови ринку в кожному регіоні країни окремо.

Наразі інформація оновлюється щоденно та публікується починаючи з початку поточного 2017 року. У подальшому відповідний діапазон буде розширено.

Дякуємо за Вашу підтримку і участь у розбудові аграрного ринку!

Для отримання інформації про ринкові ціни натисніть будь-ласка на світлину

Якщо Ви маєте побажання чи пропозиції до Аграрної біржі, зокрема щодо покращення умов висвітлення інформації – раді будемо відповідній співпраці!