fbpx

margin: 7px 7px 7px 0;Колеги!

Аграрна біржа запрошує Вас взяти участь у біржових торгах по секції “Аграрний ринок”, де Ви маєте можливість придбати чи продати продукцію сільського господарства.

Разом з тим, здійснювати біржову торгівлю, Ви можете як із залученням професійних членів біржі, які виконають Ваші доручення та забезпечать укладання контрактів у Ваших інтересах, так і стати самостійним учасником торгів за Правилами біржової торгівлі на Аграрній біржі, при цьому здійснюючи продаж чи купівлю у мережі з віддаленим доступом через засоби електронної торгової системи.

Участь у торгах з використанням послуг членів біржі

Для продажу чи купівлі товару по секції “Аграрний ринок” з використанням послуг членів біржі, Вам необхідно звернутися до будь-якої із чинних на відповідну дату брокерської контори та укласти договір-доручення на представництво Ваших інтересів, обговоривши відповідні умови співпраці та порядок постановки завдань.

Самостійна участь у торгах

Для отримання можливості здійснювати торгівлю на Аграрній біржі у якості самостійного суб’єкта, Вам необхідно отримати статус асоційованого члена біржі, для чого пройти відповідні процедури, визначені Правилами біржової торгівлі на Аграрній біржі.