margin: 7px 7px 7px 0;Аграрна біржа – це єдина державна товарна біржа в Україні. Створена Кабінетом Міністрів України у 2005 році, основним її завданням було забезпечити проведення Аграрним фондом товарних та фінансових інтервенцій з метою досягнення цінової стабільності на аграрному ринку. Проте з часом діяльність біржі вийшла далеко за межі Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”. Зокрема, на сьогодні ми забезпечуємо продаж необробленої деревини, активів неплатоспроможних банків, проведення земельних торгів, а також аукціонів з відчуження іншого майна.

Крім того, за результатами торгів Аграрна біржа здійснює формування біржових котирувань та на замовлення клієнтів виконує моніторинг показників ринкового (позабіржового) ціноутворення на окремі групи товарів.

Не оминають нашої уваги і інформаційні технології та електронні торгові продукти, над впровадженням та роботою яких працює команда досвідчених ІТ-спеціалістів.

Тож, з урахуванням відповідного, запрошуємо Вашу Компанію стати нашими партнерами та спільно побудувати консолідований ринок попиту і пропозицій біржових товарів. Ми переконані, що спільними зусиллями нам буде до снаги створити прозорий та ефективний центр ціноутворення в Україні.