Торгівельну сесію в середу котирування соєвих бобів на CBOT завершили зниженням. Соя просіла під тиском сильного долара і знову опинилася на мінімальній за 14 місяців позначці. Основним фактором зниження сої стало падіння котирувань на товарних і фондових ринках, у тому числі, падіння зернового сектору та ринку енергоносіїв.

Негативний тон ринкам задано занепокоєння про європейську боргову кризу і хитке становище глобальної економіки. Підтримку сої могли надати погодні умови в Аргентині.

При цьому в Аргентині відзначається можливість шкоди для врожаю через брак грунтової вологи. Але ці позитивні імпульси були зведені на «ні» занадто сильним тиском сусідніх ринків. Страхи гравців, пов’язані з низьким рівнем експортного попиту США, також вирішили у четвер долю котирувань, що впали до мінімального рівня з жовтня 2010 року. Соя втратила 1,7% в ході вчорашньої торгової сесії.

Соя за січневим контрактом втратила 18,5 цента й закрилася на позначці 1100,00 ц / б. Березневий ф’ючерс на соєвий шрот впав 0,16 цента і закрився на позначці 28,63 дол / т. Соєва олія за січневим контрактом впало на 0,83 цента і закрилося на позначці 48,80 ц / ф.

IDK.RU