Президент України Віктор Янукович відзначає, що ціна на зернові повинна включати не менше 15% рентабельності. Про це він сказав 23 листопада під час брифінгу в Сумах. «Не менше. Це нормальна ціна», – зауважив глава держави.

В. Янукович підкреслив, що влада на зерновому ринку постійно співпрацює з асоціаціями. Це співробітництво спрямоване на освіту для товаровиробників нормальної ціни на зерно. «Дуже важливо, щоб державна політика створювала умови … в тому числі експорту», ??- зазначив Президент. За його словами, цінова політика країни вимагає створення рівних умов для всіх товаровиробників.

Він пообіцяв, що держава буде захищати вітчизняного товаровиробника і створювати умови для конкурентоспроможності нашої продукції на світових ринках.

В. Янукович зазначив, що ринок сільськогосподарської продукції щороку зростає, зростає дефіцит на цьому ринку продуктів харчування. «Тому Україні не випадково зараз все більше і більше приділяє уваги розвитку сільськогосподарського сектора економіки нашої держави», – зазначив він.

Також Президент зазначив, що завданням влади є розширення внутрішнього ринку і зменшення залежності від зовнішніх ринків.
Ще одним завданням В. Янукович назвав те, щоб реальні доходи населення були вищі, ніж інфляція, зазначивши, що споживчий кошик залежить у тому числі від заробітної плати людей, повідомляє АПК-Информ.