Україна розраховує на збільшення квот для української продукції за основними п’яти позиціях з боку Євросоюзу в 2016 році. Про це повідомила Владислава Рутицька, в ході міжнародного економічного форуму.

Сесія з представниками ЄС та Міністерства аграрної політик України для обговорення по збільшенню квот планується на кінець листопада.

«На сьогодні ми працюємо за двома напрямками: перший – по тим продуктам, за якими ми пройшли всі перевірки і сертифікацію. Другий напрямок – це робота на політичному рівні, робота з Євросоюзом по розширенню тих квот, де у нас в дуже короткі строки виробники досягають максимальних заповнень, плюс існує додатковий попит », – розповідає Владислава Рутицька, замміністра з питань євроінтеграції.

Також ведеться активна робота по тих напрямках виробництва агропродукції, які не закрили квоти повністю.

«Тут два питання, які нам потрібно вирішити: чи не поінформованість виробників про те, що існує можливість працювати з ЄС, і тут ми намагаємося поінформувати якомога більше представників АПК. Другий момент, коли ми виробляємо цей продукт, але ціни на інші не європейських ринках вище, і відповідно наші виробники продають свою продукцію туди, де вигідніше ціна », – додала заступник

Аграрний бюлетень