В ході семінару ми розповімо про нові правила трансфертного ціноутворення та їх можливий вплив на діяльність Вашої компанії. Крім того, у Вас є унікальна можливість заздалегідь, при реєстрації, задати питання та отримати кваліфіковані відповіді фахівців КПМГ під час семінару.

Команда трансфертного ціноутворення КПМГ розробила спеціалізований семінар для аграрних компаній та агрохолдингів, присвячений змінам в законодавстві про трансферному ціноутворенні в Україні.

Встигніть зареєструватися на семінар до 30 січня 2015 року – кількість місць обмежена. Максимальна кількість учасників від однієї компанії – 2 людини.

Цільова аудиторія: податкові фахівці, бухгалтери, економісти та інші професіонали, чия діяльність пов’язана з питаннями трансфертного ціноутворення агрохолдингів і сільськогосподарських компаній, що спеціалізуються у виробництві, переробці та реалізації продукції тваринництва і рослинництва, а також компаній харчової промисловості.

Програма: Програма семінару включає розгляд найбільш суттєвих змін в законодавстві про трансферному ціноутворенні в 2015 році, зокрема:

1. Новий підхід до визначення кола пов’язаних осіб і контрольованих операцій: ланцюжок компаній, встановлення пов’язаності осіб у судовому порядку і перехід від визначення обороту з контрагентом до обліку загального доходу компанії.

2. Зміни в методах трансфертного ціноутворення: пріоритетність методів, нові правила вибору тестованого боку операції, скасування можливості угрупування операцій, джерела інформації.

3. Зміна вимог до звітності: додаткова форма звітності, обов’язковість підготовки документації з трансфертного ціноутворення для всіх платників податків, розкриття інформації про групу компаній, штрафні санкції.

4. Нові правила і процедура перевірок з трансфертного ціноутворення: збільшення терміну давності, опитування уповноважених осіб і співробітників платника податків як новий метод моніторингу цін, коригування податкових зобов’язань до медіани ринкового діапазону цін / рентабельності.

5. Вплив курсових різниць на трансферне ціноутворення аграрних компаній та агрохолдингів в операціях з нерезидентами: як потрапити в ринковий діапазон цін / рентабельності.

6. Угода про ціноутворення: вдосконалений інструмент захисту платника податків.

Програма семінару буде розширена з урахуванням питань, які Ви можете задати прямо зараз, при реєстрації (див. Форму реєстрації нижче).

 Спікери

Семінар був розроблений командою трансфертного ціноутворення КПМГ в Україні, що складається з 20 фахівців з унікальним досвідом виконання проектів з трансфертного ціноутворення для компаній аграрного і харчового сектора України, країн СНД та Європи. 21 травня 2014 КПМГ в Україні була визнана кращою компанією в сфері трансфертного ціноутворення за версією провідного світового видання у питаннях оподаткування International Tax Review.

Основним спікером виступить Костянтин Карпушин, директор, керівник групи трансфертного ціноутворення КПМГ в Україні. Костянтин має 9 років досвіду в сфері трансфертного ціноутворення, отриманого ним під час роботи в Україні, країнах СНД та Європи. Портфоліо Костянтина включає велику кількість успішно виконаних комплексних проектів для найбільших українських і міжнародних компаній.

умови участі: участь у семінарі безкоштовна і здійснюється на підставі реєстрації, підтвердженої організатором.

У випадку, якщо Ви хочете взяти участь у семінарі, але запропонована дата або час Вам не підходять, зв’яжіться з Іриною Бегмою за телефоном +380 (44) 490 55 07 або за електронною адресою ibegma@kpmg.ua – ми постараємося знайти рішення.

З будь-якими питаннями відносно семінару просимо звертатися до Ірини Бегмі за телефоном +380 (44) 490 55 07 або електронною поштою ibegma@kpmg.ua.