У четвер, 29 березня, на базі Аграрної біржі відбулося чергове засідання робочої групи з розвитку вітчизняного біржового аграрного ринку. В обговоренні прийняли участь представники великих аграрних компаній, банків та інші експерти. До обговорення проблем розвитку біржового ринку вже долучилися: представники Мінагропроду України, ООО СП “Нібулон”, група компаній “Кернел”, ООО “Українські аграрні інвестиції”, ГО “Український клуб аграрного бізнесу”, ГО “Асоціація фермерів та приватних землевласників України”, Райффайзен Банк Аваль, ДП “Держреєстри” та інші учасники аграрного ринку.

Учасники робочої групи зійшлися на тому, що біржові торги є негайною необхідністю перш за все для середніх та великих аграрних підприємств, які мають високу потребу у оперативній реалізації та купівлі товарів.

Зокрема, фахівці зазначають, що для забезпечення надійних умов торгівлі необхідно створити процедуру торгівлі з внесенням гарантійного забезпечення, яка вже розроблена на Аграрній біржі, проте вимагає доопрацювання.

Нагадаємо, у розробці Концепції розвитку біржового аграрного ринку приймають участь більше сотні фахівців сільськогосподарського ринку, крупні аграрні компанії, громадські аграрні асоціації, провідні банки та страхові компанії. Аграрна біржа продовжує приймати пропозиції експертів щодо Концепції розвитку в Україні біржового агарного ринку.

прес-служба Аграрної біржі