Шановні колеги!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Минулий рік був надзвичайно продуктивним для агропромислового комплексу, незважаючи на труднощі та коливання на світових ринках. Аграрний сектор в Україні розвивається стрімко й динамічно, охоплюючи нові напрями, а наша продукція стає більш популярною. Минулого року ми поставили нові рекорди з виробництва зернових і олійних культур, ще більше укріпилися у статусі однієї з провідних країн-експортерів та надійних постачальників продовольства. Я глибоко переконаний, що агропромисловий комплекс України має великий потенціал, який дозволить нам посісти гідне місце у світовій торгівлі, що по праву нам належить!

Хотілося б залишити у минулому році негаразди, проблеми, гіркоту нездійснених мрій і сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Наші помилки, зроблені минулого року, стануть нашими помічниками у році новому та допоможуть втілити всі наші задуми і сподівання, що сприятимуть розвитку нашої держави. 

Бажаю вам, щоб віра в себе та свої сили надихала на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Нехай обходить вас стороною негода, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Нехай ці свята – вісники оновлення – принесуть вам і вашій родині добро, мир і достаток. Хочу побажати всім вам, щоб Новий рік приніс мир, спокій, справедливість, здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Бажаю, щоб у Новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів і близьких. Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань та нових перемог.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Олександр Марюхніч