Першочергове завдання Міністерства аграрної політики та продовольства України на найближчі роки – ефективна реалізація започаткованих Президентом України Віктором Януковичем реформ аграрного сектору та мотивація економічного розвитку українського села. Про це сьогодні заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Найближчі роки Мінагрополітики та його структурні підрозділи зосередяться на реалізація аграрного блоку президентських програм економічного розвитку країни. Перед нами сьогодні стоїть одне з найголовніших завдань – вперше за останні двадцять років дати надію українському селянину і всебічно допомогти йому відродити виробництво на селі», – наголосив очільник Мінагрополітики.

Коментуючи можливість звільнення з посади Міністра аграрної політики та продовольства, інформацію про яке було поширено напередодні окремими засобами масової інформації, Микола Присяжнюк заявив: «Для мене важливі перспективи цьогорічного врожаю, а не безпідставні політичні прогнози, які час від часу публікуються у окремих ЗМІ. Перед кожним з нас стоять свої завдання. Наголошую: я виконую і надалі виконуватиму завдання Президента щодо економічного відродження українського села, підтримці національного виробника та нарощуванні експортного потенціалу продукції вітчизняних аграріїв», – запевнив Міністр.

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України