Аграрна біржа та учасники ринку сільськогосподарської продукції підписали Меморандум про співпрацю. Документ, що враховує інтереси всіх сторін аграрної галузі країни, підписало більше 130 учасників, переважна більшість з яких зернотрейдери. Про це заявив директор Аграрної біржі Олександр Марюхніч.

 

«Аграрна біржа обєднала більше 130 учасників ринку. Підписаний Меморандум враховує інтереси виробників сільськогосподарської продукції, зернотрейдерів, інших учасників біржового аграрного ринку та комерційних банків, що здійснюють кредитування агропромислового комплексу. Ми домовилися про конструктивну й результативну співпрацю», – прокоментував Олександр Марюхніч.

Як повідомив керівник Аграрної біржі, учасники ринку спільно розроблятимуть Концепцію розвитку біржового ринку, проводитимуть взаємні консультації та обмінюватимуться інформацією щодо визначення стратегії та засад функціонування в Україні ринку біржової торгівлі.

Аналітики зазначають, що об’єднання учасників аграрного ринку позитивно вплине на розвиток галузі. Йдеться про обґрунтоване ціноутворення на сільськогосподарські товари, цивілізований перебіг торгів та європейські підходи до організації роботи біржі.