Міністерство аграрної політики і продовольства України не підвищувало свій прогноз збору врожаю зернових і зернобобових культур в 2011 р., залишивши його на рівні 46-47 млн т. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Міністерства. 

“Заявлене підвищення збору урожаю зернових культур першим заступником міністра аграрної політики і продовольства України Миколою Безуглим було сказано ним як президентом Академії аграрних наук. Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк не озвучував цієї цифри, він обережний в прогнозах. Потрібно дочекатися певної граничної крапки по збору урожаю і потім вже робити прогнози. З вуст міністра ця цифра не звучала. Ми не може сказати, що Міністерство офіційно підняло свій прогноз урожаю зернових до цифри в 51 млн т”, – заявили в прес-службі.
Нагадаємо, сьогодні в ході прес-конференції перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України, президент Національної академії аграрних наук Микола Безуглий заявив, що, за прогнозами Міністерства, урожай ранніх зернових складе близько 33 млн т, пізніх і круп’яних культур – 18 млн т, тобто в цілому до 51 млн т.

РБК-Україна