На сьогодні однією з головних проблем для сільгоспвиробників є реалізація продукції та взаємодія з торгівельними мережами. Тому держава разом з оптовими ринками візьме під контроль питання порозуміння між виробником та реалізатором. Про це сьогодні, 20 липня, під час робочого візиту до Миколаївщини, повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«На сьогодні український аграрний сектор має достатньо новітнього обладнання та володіє сучасними технологіями вирощування, обробки, зберігання продукції. Тому, наразі, головне питання для сільгоспвиробника –  це мережа реалізації, адже всіх учасників ринку турбує і кінцева ціна, і умови продажу», – зазначив Микола Присяжнюк.

Тому на переконання очільника Мінагрополітики, пріоритетне завдання держави – допомогти аграріям знайти порозуміння з торгівельними мережами, ціни на послуги яких є достатньо високими.

«Прем’єр-міністр дав доручення знайти порозуміння між сільгоспвиробниками і торгівельними мережами. На сьогодні вже розроблено законопроект про внутрішню торгівлю. На сьогодні є домовленість з Міністром економіки, що протягом 20 днів ми проведемо загальну спільну нараду з представниками торгівельних мереж, оптових ринків та виробниками, які на сьогодні готові дати якісну продукцію для нашого споживача», – відмітив Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики