Ігор Якубович: «Єдине вікно» Аграрного фонду спростить процедуру подачі заявки на продаж зерна»

Для того, щоб продати сільгосппродукцію до Аграрного фонду, виробники можуть скористатися «Єдиним вікном» для подачі документів. Цьогоріч відомство спростило процедуру подачі документів, і тепер замість 20 документів, необхідно подати лише 8 з них.

Про це сьогодні, 2 квітня, повідомив заступник Генерального директора Аграрного фонду Ігор Якубович.

«Щоб уникнути біганини та бюрократичного збирання документів, ми вирішили створити «Єдине вікно». Аграрій на нашому сайті ознайомлюється з переліком документів, які він повинен здати. Після їх подачі ми обробляємо ці документи на відповідність. Після цього ми передаємо їх на аграрну біржу і після того, як торги відбудуться, ми відпускаємо аграрія уже з підписаним форвардним контрактом», – повідомив Ігор Якубович.

Аграрний фонд спростив процедуру подачі документів, обмежившись лише 8-ма документами.

«Це довідка про врожайність за попередні 5 років. Її видає сільгоспуправління, і це відбувається надзвичайно легко і швидко, тому що відповідна статистика ведеться в областях. Друга довідка – про відсутність заборгованості перед бюджетами усіх рівнів. Зараз сплачується соціальний податок, тому в «Єдиному вікні» також можна отримати довідку про відсутність заборгованості до Пенсійного фонду, з податків та бюджетів усіх рівнів. Третя довідка – про наявність посівних площ, четверта – про відсутність заборгованості по попередній співпраці з Аграрним фондом. І ще 4 загальноприйнятих довідки – із статистичного управління, довідка про платника податків, довідка про державну реєстрацію»,- відмітив заступник Генерального директора Аграрного фонду.

Для надання більш детальних консультацій та зручності аграріїв Аграрний фонд організував роботу «гарячої телефонної лінії», яка працюватиме у будні з 9:00 до 18:00, а з 18:30 працюватиме у режимі автовідповідача. Телефон «гарячої лінії»: 277-27-12.