Для того, щоб продати сільгосппродукцію до Аграрного фонду, виробники можуть скористатися «Єдиним вікном» для подачі документів. Цьогоріч відомство спростило процедуру подачі документів, і тепер замість 20 документів, необхідно подати лише 8 з них.

Про це сьогодні, 2 квітня, повідомив заступник Генерального директора Аграрного фонду Ігор Якубович.

«Щоб уникнути біганини та бюрократичного збирання документів, ми вирішили створити «Єдине вікно». Аграрій на нашому сайті ознайомлюється з переліком документів, які він повинен здати. Після їх подачі ми обробляємо ці документи на відповідність. Після цього ми передаємо їх на аграрну біржу і після того, як торги відбудуться, ми відпускаємо аграрія уже з підписаним форвардним контрактом», – повідомив Ігор Якубович.

Аграрний фонд спростив процедуру подачі документів, обмежившись лише 8-ма документами.

«Це довідка про врожайність за попередні 5 років. Її видає сільгоспуправління, і це відбувається надзвичайно легко і швидко, тому що відповідна статистика ведеться в областях. Друга довідка – про відсутність заборгованості перед бюджетами усіх рівнів. Зараз сплачується соціальний податок, тому в «Єдиному вікні» також можна отримати довідку про відсутність заборгованості до Пенсійного фонду, з податків та бюджетів усіх рівнів. Третя довідка – про наявність посівних площ, четверта – про відсутність заборгованості по попередній співпраці з Аграрним фондом. І ще 4 загальноприйнятих довідки – із статистичного управління, довідка про платника податків, довідка про державну реєстрацію»,- відмітив заступник Генерального директора Аграрного фонду.

Для надання більш детальних консультацій та зручності аграріїв Аграрний фонд організував роботу «гарячої телефонної лінії», яка працюватиме у будні з 9:00 до 18:00, а з 18:30 працюватиме у режимі автовідповідача. Телефон «гарячої лінії»: 277-27-12.