Наразі Аграрний фонд України продовжує прийом документів від громадян на участь у форвардних торгах. Так, на сьогодні укладено контрактів на суму 1,3 млрд. гривень, що становить більше половини виділеної держбюджетом суми. Враховуючи динаміку звернень аграріїв, до 1 травня Агрофонд завершить прийом документів на участь у форвардних закупівлях. Про це повідомив Генеральний директор Аграрного фонду України Ігор Якубович.

«На сьогодні ми перейшли межу 50% від обсягу коштів, які плануються державою саме на форвардні закупівлі. Так,  з виділених 2,2 млрд. грн. вже укладено контрактів на 1,3 млрд. грн. Тому, як бачимо, українські виробники виявляють неабияку активність, демонструючи ефективність цієї системи кредитування», – повідомив Ігор Якубович.

Загальний обсяг закупівель держави становить1 млн. 300 тисяч тонн зерна, з яких підписано контрактів уже майже на 700 тис. тонн. Враховуючи динаміку подання документів,  а саме 50-80 тисяч тонн на добу, аграріям, вважають у Аграрному фонді, необхідно поквапитися.

«Аграрії вже чекають перших коштів, які мають надійти з державного бюджету, і як тільки вони надійдуть, відразу збільшиться й кількість бажаючих. Наразі робота по прийому документів проходить кожен день, проводяться торги на аграрній біржі. І якщо ми і надалі будемо йти за встановленим графіком, до першого травня Агарний фонд завершить прийом заявок від аграріїв щодо форвардних закупівель», – зазначив Ігор Якубович.

Аграрний Фонд