Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) випереджає свої торішні показники по заготівлі зернових в своїх регіональних філіях на 60-70% від минулорічних показників. Про це повідомив голова правління ПАТ “ДПЗКУ” А. Лавринчук, передає прес-служба ДПЗКУ.

“Досягнуті значні успіхи в заготівлі зерна: на регіональні філії надійшло близько 2,5 млн. т зернових і олійних культур, що майже на 1 млн. т більше, ніж у минулому році. Перевалка на сьогоднішній день складає близько 700 тис. т, тоді як на аналогічний період 2011 р. це було десь 350-360 тис. т. Зросло виробництво круп і комбікормів “, – сказав він.

Також А. Лавринчук розповів, що потужний гравець на аграрному ринку – Державна продовольчо-зернова корпорація України планує збільшувати свої потужності. “Ми плануємо масштабну реконструкцію наших елеваторів і млинів. І першим кроком у цьому напрямку буде модернізація Миколаївського та Одеського зернових терміналів. Сьогодні ці елеватори за рік перевалюють близько 3 млн. т зернових. Ми здатні одночасно зберігати близько 4 млн. т зернових, виробляти в рік близько 700 тис. т борошна, 30 тис. т круп і 160 тис. т комбікормів “, – сказав він.

А. Лавринчук зазначив, що обсяги експорту вітчизняної сільгосппродукції будуть збільшуватися. За його словами, сьогодні інтерес до України проявляють Близький Схід, Азія і Африка.

Прод.ua