Результат торгів станом на 2016-10-27: Соєві боби (CPT): 356 USD/MT (-6.81%)     |

Держсільгоспінспекція буде проводити дослідження відповідно до українських та європейських стандартів

20c64259f1a9d8ba700e7a0b4be0453674d0fb5b_t1_2
У рамках проведення засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу СНД голова Державної інспекції сільського господарства України Сергій Тригубенко зустрівся зі своїм казахстанським колегою головою Комітету державної інспекції в агропромисловому комплексі Сакташем Хасеновим та експертом Управління інвестиційної політики і фінансових інструментів Департаменту інвестиційної політики.

Зокрема, під час зустрічі представники Казахстану високо оцінили роботу Держсільгоспінспекції України щодо контролю за кількісним і якісним станом зерна, з якою ознайомилися в Державному центрі сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції та висловили бажання навчати своїх спеціалістів на базі Центру.

Зі свого боку Сергій Тригубенко зазначив, що питання створення і загалом проведення лабораторних досліджень на особливому контролі в Держсільгоспінспекції України. «Саме тому та задля посилення лабораторного потенціалу в регіонах нами проведено ряд  консультацій з провіднимисвітовими виробниками лабораторного обладнання щодо придбання високоточної техніки для регіональних лабораторій», - додав він.

Крім того, чиновник звернув увагу на те, що Держсільгоспінспенкція України започатковує створення контрольно-лабораторної сітки, в якій кожна лабораторія буде проводити дослідження відповідно до українських та європейських стандартів, що гарантуватиме якість продукції аграрного комплексу, як на вітчизняному, так і на світовому ринку.

Прес-служба державної інспекції сільського господарства

394 переглядів