Згідно з наказом міністерства інфраструктури, більшість знижок на перевалку через морські торгові порти збереглися з минулого року

Міністерство інфраструктури Україні ввело знижки на перевалку транзитних вантажів через морські торговельні порти в 2012 році. Про це повідомляє сайт Мінінфраструктури.

Згідно з наказом № 638 від 26 грудня 2011 року, встановлена ​​знижка у розмірі 20% на переробку мінерально-будівельних вантажів навалом в Бердянському морському торговельному порту. У 2011 р., нагадаємо, була встановлена ​​знижка у розмірі 25%.

Крім того, наказ передбачає знижки на перевалку вугілля навалом і металевої руди (25%), а також на перевалку чавуну в чушках (30%) і 40% знижки на сірку навалом на потужностях Іллічівського морського торгового порту, що відповідає розміру знижок, встановлених в минулого року.

Також встановлена ​​знижка у розмірі 18% на перевалку зерна і насіння навалом по варіанту “борт-борт”, а також 30% – на переробку чавуну в чушках і чорних металів не в роботі на потужностях Маріупольського морського торгового порту, що також відповідає раніше встановленими знижкам .

Знижки на перевалку в Одеському морському торговому порту склали 30% на перевантаження чорних металів не в роботі, чавуну, злаків, зерна, залізної руди та цукру-сирцю.

У морському торговельному порту “Південний” встановлена ​​знижка у розмірі 25% на перевалку залізної руди і вугілля навалом.

ЛIГАБiзнесIнформ