Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів 11 січня ц.р. поставив завдання розвитку в 2012 р. агропромислового комплексу і, зокрема, забезпечення стабільних цін на сільгосппродукцію і розширення її асортименту. Про це повідомила прес-служба Кабміну.
«Ми повинні і далі продовжувати курс на підвищення ефективності та продуктивності сільського господарства. А це буде непросто. Всі спостерігали восени посуху, все бачать, яка в цьому році безсніжна зима і які це ризики для врожаю озимих», – зазначив М. Азаров.
При цьому прем’єр-міністр поставив завдання вже зараз почати підготовку до весняно-польових робіт, максимально врахувавши всі плюси і мінуси попереднього року.
За його словами, важливо максимально сконцентрувати адресну матеріальну підтримку на тих напрямках, від яких очікується досягти максимальної ефективності.

«Сьогодні є всі можливості для того, щоб подолати найбільш несприятливий розвиток ситуації і забезпечити стабільні ціни і розширення всього асортименту сільгосппродукції», – підкреслив М. Азаров.

АПК-Інформ