Аграрний фонд України планує з 29 березня розпочати закупівлю сухого молока і вершкового масла в державний інтервенційний фонд. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник генерального директора Аграрного фонду Ігор Якубович, передає кореспондент РБК-Україна.

“Паспорти бюджетних програм вже підписані Міністерством фінансів. Сьогодні повинен бути опублікований заюстирований наказ, котрий дозволить нам вже буквально з четверга розпочати закупку державний інтервенційний фонд вказаних видів продукції”, – сказав Якубович.

Також він зазначив, що закупівлю сухого молока планується збільшити з 6 тис. т до 12 тис. т. “Ми провели переговори з усіма крупними виробниками сиру та масла вершкового в Україні. Прийнято рішення, що ми збільшимо з 6 до 12 тис. тонн закупівлю сухого молока, тим самим, ми знімемо певний тиск на виробників зазначеної продукції. … Але ми провели певні переговори, що наші виробники продукції не опускатимуть закупівельні ціни у населення. Таким чином ми закупимо і 15,4 тис. тонн масла вершкового з відповідним підписанням меморандумів з боку міністерства, Аграрного фонду і виробників продукції”, – додав Якубович.

РБК-Україна