23 листопада 2015 року відбудеться загальний аукціон з продажу необробленої деревини лісогосподарських підприємств Київського ОУЛМГ Держлісагентства України (ресурс І кварталу 2016 року).

Торги розпочнуться о 10 годині за адресою: м. Київ, вул. Шолуденко, 3, бізнес-центр «Кубік центр», конференц-зала, шостий поверх.

Суб`єкти господарювання, що бажають взяти участь в аукціонах, подають за адресою: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, тел. (044) 468-68-12 такі документи:

  1. Заяву на участь в аукціонних торгах. Завантажити: Заява на купiвлю (деревина)
  2. Нотаріально засвідчені копії Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (юридичної особи або фізичної особи – підприємця) та установчих документів (статуту).
  3. Копії довідки про взяття на облік платника податків, довідки з державного комітету статистики України та свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (свідоцтва про сплату єдиного податку).
  4. Довідка за підписом керівника суб`єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.
  5. Довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціоні та на підписання договорів купівлі – продажу.
  6. Документ (копія платіжного доручення), що підтверджує перерахування гарантійного внеску у розмірі 5 відсотків від вартості заявлених на купівлю лотів.

Документацію з проведення аукціонних торгів та перелік деревини, що виставляється на аукціонні торги, можна одержати за адресою: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, тел. (044) 468-68-12 (e-mail: office@agrex.gov.ua), а також з офіційного веб – сайту біржі agrex.gov.ua.

Прийом заявок на загальний аукціон завершується 20 листопада 2015 року о 12:00.

Завантажити: Зведений реєстр заявок лісогосподарських підприємств Київського ОУЛМГ Держлісагентства України на загальному біржовому аукціоні з продажу необробленої деревини (ресурс І кварталу 2016р.)

Для виконання представницьких функцій іншою особою необхідно надати довіреність. Завантажити: Довіреність АБ

Оплата гарантійних внесків:

Отримувач: АГРАРНА БІРЖА

ЄДРПОУ: 33947314
р/р: 26007010434302 в ПАТ «Альфа-Банк» у м. Києві

МФО: 300346

Призначення платежу: сплата гарантійного внеску за участь в аукціоні згідно заявки від _____, без ПДВ.

 

_________________________________

Аукціонний Комітет з організації та проведення аукціонних торгів з продажу

необробленої деревини»