Працюючи над підвищенням рівня прозорості та відкритості аграрного ринку, Аграрна біржа створила новий інструмент для учасників ринку – безкоштовну розсилку біржових котирувань. Для того, щоб підписатися на розсилку слід зареєструватися на сайті Аграрної біржі у розділі «Розсилка цін». Після короткої процедури реєстрації користувачі отримуватимуть біржові котирування на свою електронну пошту, а в майбутньому – за допомогою SMS та мобільного додатку.

Аграрії завжди орієнтуються на зміну цінової динаміки під час прийняття рішення щодо реалізації чи закупівлі товарів та намагаються використати цінову динаміку за найбільшою вигодою. Біржові котирування Аграрної біржі дозволяють правильно оцінити цінову динаміку на ринку та зважено спрогнозувати її подальший розвиток. Ми сподіваємося, що новий сервіс стане цікавим та зручним всім аграріям та торгівцям на аграрному ринку, повідомляє прес-служба Аграрної біржі.

Підписка на біржові котирування проводиться на безкоштовній основі та доступна на сайті Аграрної біржі в розділі «Розсилка цін». Це черговий безкоштовний сервіс, який запровадила Аграрна біржа на шляху до підвищення прозорості національного аграрного ринку.

Нагадаємо, що Аграрна біржа розробила та вже успішно впровадила логістичний калькулятор та інтерактивну карту елеваторів. Ці сервіси є дуже популярними серед учасників ринку та отримали багато схвальних відгуків.

Біржові котирування цін на сільськогосподарську продукцію, які є результатом проведених торгів на Аграрній біржі, визнано основним орієнтиром у питанні визначення трансфертних цін за угодами, що стосуються сільськогосподарської продукції. Про це повідомляється у розпорядженні Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку джерел інформації про ринкові ціни для цілей трансфертного ціноутворення» № 866-р від 23.10.2013 року.